casuals-ag-zineŚwiatło dzienne ujrzał właśnie drugi pełny numer wydawanego przez kibiców i nacjonalistów z Gdyni zina „Casuals AG zine”. Tak naprawdę jest to już trzeci numer gdyńskiego wydawnictwa, gdyż „na próbę” rozpoczęto jego kolportaż od numeru zerowego, który ukazał się w maju ubiegłego roku.

Na 40 stronach formatu A5 znajdziemy teksty oscylujące swoją tematyką wokół sportu, polityki, historii, muzyki czy literatury. Podobnie jak w poprzednich numerach sporo miejsca poświęcono również na wywiady – w tym numerze przeprowadzono rozmowy z kulturystą Jackiem Małagockim, kibicami Partizana Belgrad, a także muzykami z zespołów Prawy Prosty i Biały Viteź.

Choć „Casuals AG zine” jest wydawany przez kibiców Arki, swoje miejsce na jego łamach znaleźli również kibice z innych klubów. I ci ostatni z pewnością znajdą coś dla siebie w środku. Tematyka zina powinna zainteresować zarówno każdego kibica, jak i każdego nacjonalistę.

Zachęcamy wszystkich Czytelników do wspierania niezależnej publicystyki – szczególnie tej, której jest dzisiaj niewiele, a więc ukazującej się w formie fizycznej, na papierze. Ziny zawsze były produkowane z pasji i „przez ludzi dla ludzi”, w celu podtrzymywania pewnych wartości i nośności informacji. Rozwój tego typu wydawnictw zależy w sporym stopniu od ich odbioru, dlatego też zapraszamy do sięgnięcia po zerowy numer „Casuals AG zine”.

Szczegóły dot. zamówień znajdują się na poniższej grafice:

CASUALS_AG_2014_2