casuals-ag-zine13 maja światło dzienne ujrzy zerowy numer podziemnego wydawnictwa zatytułowanego Casuals AG zine. Na 48 stronach formatu A5 będziemy się mogli zapoznać z niepoprawnie polityczną publicystyką na tematy zarówno nacjonalistyczne, jak i kibicowskie.

Wydawcy, a więc kibice gdyńskiej Arki do tej pory prowadzili bloga o tej samej nazwie – www.casuals-ag.com. Teraz, swoje myśli postanowili przelewać również na papier. W zerowym numerze zina znajdziemy teksty o Straight Edge, sportowym trybie życia, polityce, nacjonalizmie, a także dwa wywiady – jeden z nich z budzącym kontrowersje zespołem Sztorm 68.

Ze względu na poruszaną tematykę zina, można go śmiało polecić nie tylko kibicom Arki. Cena zina to 6 złotych, a sprzedaż na pewno prowadzić będzie sklep Pit Bull City w Gdyni (ul. Świętojańska) oraz narodowa dystrybucja Odłam Skiny (www.odlamskiny.fuckpc.com). O zina pytać można również bezpośrednio u wydawców – redakcja@casuals-ag.com.

Zachęcamy wszystkich Czytelników do wspierania niezależnej publicystyki – szczególnie tej, której jest dzisiaj niewiele, a więc ukazującej się w formie fizycznej, na papierze. Ziny zawsze były produkowane z pasji i „przez ludzi dla ludzi”, w celu podtrzymywania pewnych wartości i nośności informacji. Rozwój tego typu wydawnictw zależy w sporym stopniu od ich odbioru, dlatego też zapraszamy do sięgnięcia po zerowy numer Casuals AG zine.

 

casuals-plakat