szturmW sieci ukazał się nowy projekt publicystyczny, jakim jest internetowy miesięcznik „Szturm”. Na jego łamach miejsce znaleźli redaktorzy publikujący m.in. w „Polityce Narodowej”, czy portalach takich jak Nacjonalista.pl, Narodowcy.net oraz Autonom.pl. Wszystkich połączył wspólny cel promowania idei nowoczesnego i bezkompromisowego nacjonalizmu.

„Jako nacjonaliści sprzeciwiamy się z całą mocą tyranii żałosnych, miałkich i szkodliwych „stronnictw” społeczno-politycznego sporu współczesności – prawicy i lewicy. Neomarksizm, neokonserwatyzm i neoliberalizm to różne odcienie tego samego, antynarodowego zboczenia obecnych czasów” – głosi manifest opublikowany na stronie Szturm.com.pl.

E-magazyn jest oczywiście w pełni darmowy, jak i otwarty na kolejnych publicystów, którym bliska jest jego idea. Zapraszamy do zapoznania się z tym projektem i do promocji publikowanych w nim treści.

Oficjalna strona e-magazynu: www.szturm.com.pl

Fanpage „Szturmu” na FB: www.facebook.com/SzturmNR

szturm2

W pierwszym numerze:

– Manifest

– Krzysztof Kubacki – Ruszamy!

– Jakub Siemiątkowski – Dlaczego potrzebujemy narodowego idealizmu?

– Krzysztof Kubacki – Militaryzm tu i teraz!

– Adam Busse – Walka o niepodległość Palestyny – położenie między syjonistycznym Izraelem a światem arabskim i radykalnym islamizmem

– Zbigniew Lignarski – Gentryfikacja

– Juliusz Makowski – Nacjonalizm kontra kapitalizm

– Łukasz K. – Odrzucając schematy

– Mikołaj Kamiński – Gardzę, więc jestem!

– Adam Busse – Muzyka tożsamościowa w Polsce – nowości z lat 2013-2014, festiwale muzyczne oraz kontrowersje