Amerykański dziennik „Boston Herland” informuje o szokującym odkryciu straży pożarnej w Bostonie. Strażacy w jednym z tamtejszych mieszkań znaleźli czwórkę dzieci ukrytych przez „mężczyzn przebranych za kobiety”, którzy wcześniej zaprzeczali, aby na ich imprezie znajdowały się nieletnie osoby. W trakcie swoich działań służby ratownicze odkryły dodatkowo leżącą na podłodze, martwą czarnoskórą „transpłciową” kobietę.

Z doniesień gazety wynika, że w zeszłą sobotę w godzinach przedpołudniowych otrzymali doniesienie o nieprzytomnej kobiecie leżącej na podłodze w jednym z mieszkań w Bostonie. Okazało się, że czarnoskóra „transpłciowa” kobieta leżała w nim martwa na podłodze.

Poza nią strażacy odkryli przetrzymywaną w jednym z pokoi czwórkę dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Z relacji prasowych wynika, że były one stłoczone w brudzie i smrodzie, a także otoczone zabawkami erotycznymi i narkotykami.

Poza dziećmi i martwą osobą w mieszkaniu znajdowało się jeszcze sześć osób, które według relacji służb ratowniczych przypominały w pierwszej chwili „mężczyzn przebranych za kobiety”. Ustalono ostatecznie, że byli to uczestnicy „transpłciowej imprezy”, którzy zaprzeczali początkowo, aby w ich lokalu znajdowali się nieletni.

Jak na razie nie wiadomo, jaki związek miały ze sobą dzieci oraz ukrywające je osoby, choć jeden z mężczyzn przebranych w damską perukę podaje się za ich ojca. Nieletni zostali na razie zabrani z mieszkania i przekazani pod opiekę służb ochrony dzieci.

Na podstawie: bostonherald.com