koncert-fot24 sierpnia w Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie) odbędzie się koncert muzyki narodowej, na którym wystąpią przedstawiciele zarówno gatunku RAC i około-metalowych, jak też patriotycznego rapu. Na imprezie „Jedność to siła” na tę chwilę wystąpi siedmiu wykonawców, do których być może dołączą również kolejni.

Organizatorzy koncertu zaprosili już do Ostródy zespoły: Nordica, Slavic Rebirth, Tormentia, Irydion oraz Rewolta. Razem z nimi na scenie wystąpi raper Ptaku, tak więc dobór wykonawców powinien zadowolić każdego z entuzjastów tożsamościowego i patriotycznego przekazu w muzyce, bez względu na dokładniejsze gusta. „Jedność to siła” jest zarówno nazwą imprezy, jak i ważnym mottem, którym nacjonaliści powinni kierować się w życiu – stąd też taki dobór artystów.

Na Facebooku powstał fanpage imprezy, który polecamy polubić w celu bycia na bieżąco ze wszystkimi informacjami od organizatorów tego wydarzenia. Znajdziecie go pod adresem facebook.com/pages/Jedność-to-siła. W związku z faktem, że wiadomość o koncercie udostępniono do publicznej wiadomości odpowiednio wcześnie, zachęcamy wszystkich potencjalnych uczestników, aby zaplanowali swój urlop z uwzględnieniem na mapie wyjazdów także Ostródy, w której będzie się można zrelaksować nie tylko nad jeziorem, ale i przy dobrej narodowej muzyce.

Poniżej mała próbka twórczości części wykonawców, którzy wystąpią na koncercie „Jedność to siła”: