an-polska-kadr„Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju” – taki komunikat wyświetla się obecnie w momencie, gdy któryś z polskich odbiorców usiłuje obejrzeć przygotowany przed kilkoma dniami klip „Autonomiczni Nacjonaliści 2012”, prezentujący miks ujęć z organizowanych bądź współorganizowanych przez AN demonstracji w mijającym roku. W związku z tym faktem, zapraszamy naszych Czytelników do noworocznej zabawy.

Blokada nałożona na klip po niecałych 24 godzinach pozwala sugerować, iż w dotychczasowej formie nie przypadł on administracji serwisu YouTube do gustu. Warto zatem tę formę rozszerzyć, aby uniknąć w przyszłości podobnych problemów. Zamiast jednego filmu umieszczonego na YouTube, proponujemy umieszczenie tam kilku, kilkunastu bądź kilkudziesięciu kopii rzeczonego klipu. Jeżeli jeden się nie spodobał to, być może, ich większa liczba spodoba się już nieco bardziej.

Aby łatwo i w miarę szybko pobrać klip „Autonomiczni Nacjonaliści 2012” na swój dysk, wystarczy wejść na kopię filmu umieszczoną na serwisie Vimeo (KLIKNIJ), po czym w zakładce Download wybrać którąś z dostępnych tam opcji (najlepiej Original .MP4 file). Następnie zakładamy konto lub po prostu logujemy się na Youtube.com i umieszczamy tam pobrany film. Zapraszamy!