serbska-akcjaPolscy przyjaciele!

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy znowu znaleźć się na bratniej słowiańskiej ziemi, pośród odważnego narodu polskiego, który tak jak nasz, wiele przecierpiał na przestrzeni wieków. Każdego roku serbskich patriotów cieszy silne wsparcie nacjonalistów w Europie, a szczególnie wsparcie słowiańskich braci. A wsparcie ze strony polskich nacjonalistów jest jednym z najsilniejszych jakie serbski naród otrzymuje. To dla nas, Serbów, dowód wielkości narodu polskiego, a z polskimi nacjonalistami chcemy również w przyszłości budować te braterskie stosunki.

Okupacja serbskiego Kosowa i Metochii jest symbolem przestępczego zmagania, które wiedzie NATO w sojuszu z islamskimi ekstremistami, przeciwko chrześcijaństwu, Serbiii i Europie. Do tego, globalistyczni okupanci naszej wspólnej europejskiej ziemi, w swej walce przeciw Europie, wykorzystują nie tylko wytwory islamskiej okupacji w postaci Sziptarów czy tzw. Bośniaków, ale i skutki komunistycznego stwarzania nieistniejących narodów, przekształcania granic i rozmontowywania naturalnych, historycznych narodów na Bałkanach.Wiernymi sojusznikami wrogów Europy byli zawsze również ci, którzy dla chwilowej korzyści byli gotowi splunąć na swoją słowiańskość i udawać, że ich korzenie są niesłowiańskie. Stąd też dzisiejszy stosunek do zagadnienia Kosowa i Metochii jest papierkiem lakmusowym, który wykaże różnicę pomiędzy prawdziwymi synami Europy, a tymi fałszywymi, którzy staną ramię w ramię z islamskimi i NATOwskimi okupantami naszej Europy.

A nasz europejski Wschód, po zburzeniu muru berlińskiego jedynie zmienił okupanta. Z okupacji komunistycznej, popadł w okres okupacji kapitalistyczno-amerykańskiej, która wcale nie jest gorsza od komunistycznej, zatem w tym kontekście bardzo nie na miejscu są jakiekolwiek związki pomiędzy europejskimi narodowymi rewolucjonistami a proamerykańskimi ugrupowaniami politycznymi, gdyż to od nich dzisiejsza Europa nie ma większego wroga. Narody europejskiego Wschodu wciąż nie mają swoich prawdziwych elit i władz, a jedynie sługów Brukseli i Waszyngtonu, którzy duchowo zatruwają i ekonomicznie zniewalają narody. My jednak wierzymy w narodową rewolucję i odrodzenie Europy, do czego nieodzowna jest wysoka świadomość o prawidłowej ideologicznej i geopolitycznej tożsamości!

Wierząc w odrodzenie i zwycięstwo pozdrawiamy was raz jeszcze i wykorzystujemy okazję aby jeszcze raz po bratersku podziękować wszystkim polskim patriotom, którzy angażują się we wsparcie serbskiego Kosowa i Metochii. Wzywamy ich aby wytrwali w walce o swoją ziemię i naród oraz za naszą wspólną europejską ojczyznę.

Sława Serbii! Sława Polsce! Sława naszej słowiańskiej przyjaźni!

Serbska Akcja
srb-akcija.org