13 grudnia o godzinie 18 pod biurem radomskiego SLD zebrali się lokalni narodowcy, w celu uczczenia pamięci ofiar stanu wojennego. Przypomnieli też kto stał za zbrodniami komunistycznymi oraz za stanem wojennym.

Pikietę zorganizowały wspólnie osoby z Narodowego Radomia oraz Młodzieży Wszechpolskiej. Stawiło się około 80 osób, w tym spora ilość kibiców Radomiaka. Narodowców otoczyły tłumy gapiów, którzy wsłuchiwali się w hasła oraz przemowy organizatorów. Przemawiali po kolei przedstawiciele radomskiego MW oraz dwukrotnie przedstawiciele Autonomicznych Nacjonalistów (Narodowy Radom).

Widoczne były flagi „Młodzież Wszechpolska – Radom”, proporce ze Szczerbcem , a także baner „Narodowy Radom”. Autonomiczni Nacjonaliści posiadali też czarne sztandary oraz flagę z logiem Good Night Left Side. Widoczna również jedna flaga Stowarzyszenia NIKLOT.

Na pikiecie zjawiły się wszystkie narodowe ugrupowania z Radomia od MW i Narodowego Radomia po jednostki z NOP oraz Niklota. Narodowcy zadbali też o wygodę uczestników urządzając ognisko, które ich ogrzało. Za podpałkę posłużyły flagi PO, komunistyczne książki oraz GW. To się nazywa socjalizm podany na gorąco!

Było bardzo dużo haseł antykomunistycznych, ale oberwało się też PO oraz oczywiście durniom z SLD i Ruchu Palikota. Pojawiły się też okrzyki stricte narodowe i kibicowskie. Tu wypada podziękować kibolom Radomiaka za liczne stawienie!

Akcja na plus dla Radomia; dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie! Po wszystkim następuje zdrowa integracja. Radom miastem NARODOWYM!

V.