seminarium-mmaFirst To Fight (FTF) wraz z Fight Club Fanga rozpoczyna zapowiadany cykl seminariów ze sportów walki, które prowadzić będą znani zawodnicy oraz trenerzy niekryjący swoich nacjonalistycznych przekonań. Na pierwszy rzut mocne uderzenie – seminarium MMA z Niko Puhakką, cenionym zawodnikiem mieszanych sztuk walki z Finlandii.

Pochodzący z Finlandii Niko Puhhaka dzięki swoim umiejętnościom i stylowi walki uchodzi za jednego z czołowych europejskich zawodników w kategorii lekkiej (do 70 kg) MMA. Fin występuje na zawodach MMA od 2002 roku (w młodości ćwiczył judo, karate i kick-boxing). Początkowo walczył w kategoriach półśredniej i średniej, a od 2007 roku jest zawodnikiem kategorii lekkiej. Jego aktualny bilans walk to 28 zwycięstw (w tym 5 przez nokauty i 8 przez poddania) i 17 porażek.

Weteran rosyjskiej federacji M-1 Global oraz skandynawskiej Fight Festival zasłynął w Polsce dzięki swoim występom na galach KSW, gdzie zawitał poraz pierwszy we wrześniu 2010 roku. Podczas gali KSW XIV w Łodzi wziął udział w turnieju wagi lekkiej. Pokonał wówczas w ćwierćfinale Borysa Mańkowskiego, a w półfinale Holendra Dany’ego van Bergena. Walka finałowa miała miejsce 19 marca 2011 roku w Warszawie podczas KSW XV. Puhakka pokonał w niej przez poddanie jednego z czołowych polskich zawodników wagi lekkiej, Macieja Górskiego, zdobywając pas największej polskiej federacji MMA.

Seminarium odbędzie się 19 listopada (czwartek) o godzinie 20:00 w warszawskim Fight Club Fanga przy ul. Norwida 4. Część z Was na pewno zna ten klub m.in. z pierwszej edycji naszego turnieju. Udział w półtoragodzinnym seminarium to koszt 40 zł, ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod e-mailem FTF@AUTONOM.PL.

Zapraszamy!

Partnerami inicjatywy są marki White Rex oraz Sportowo Na Stylowo.

Zobacz również:
Warszawa: Nacjonalistyczny turniej sportów walki First To Fight #1

niko-puhakka-seminarium-mma