Dobiegają końca prace nad pełnym albumem hiphopowego składu Zjednoczony Ursynów, będącego projektem mającym w zamyśle krzewienie patriotyzmu wśród młodzieży. Album zatytułowany Królestwo Polskie – epizod 1 zawierał będzie 18 profesjonalnych utworów o narodowej i historycznej tematyce, zmasteringowanych przez jednego z najlepszych masteringowców w kraju.

Wśród nich usłyszeć będziemy mogli m.in. poprawioną pod względem jakościowym wersję znanego utworu Jestem Polakiem, oraz inne, równie dobre kawałki. Dodatkowo, grupa muzyczna ZU rozpoczęła prace nad teledyskami do części utworów, które znajdą się na nadchodzącej płycie – pod tym względem również możemy się spodziewać pełnego profesjonalizmu, a to za sprawą ekipy montażowej, będącej w tej branży nie do zdarcia.

Epizod 1, jak sama nazwa wskazuje, jest przedsmakiem twórczości Zjednoczonego Ursynowa, która w niedalekiej przyszłości rozszerzy swoją działalność i zwiększy grono odbiorców, m.in. dzięki nawiązaniu współpracy z innymi wykonawcami. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z oficjalnym promomixem i pozostaje nam czekać na premierę płyty; album będzie dostępny w wolnym obiegu na większości półek sklepowych.

Osoby nie mające wcześniejszej styczności z tym składem odsyłamy do lipcowego numeru miesięcznika To My Kibice!, w którym ukazał się wywiad z jednym z pomysłodawców tego projektu.

Promomix: