ybnpMłodzieżówka Brytyjskiej Partii Narodowej (YBNP) rozpoczęła nową kampanię, mającą na celu ostrzeżenie młodych dziewcząt przed gangami pedofilów.

W ostatnich latach Wielka Brytania była świadkiem kilku głośnych spraw dotyczących gangów muzułmańskich pedofilów, którzy wykorzystywali, gwałcili, torturowali i faszerowali narkotykami młode dziewczyny (nawet dwunastolatki). Ujawienie tych głośnych przypadków wywołało na wyspach falę oburzenia, skazano kilkudziesięciu oprawców, lecz problem nadal istnieje.

Celem imigranckich gwałcicieli i pedofilów jest młodzież szkolna, tam też kolportowane są ulotki akcji „Together we’ll beat them”. Adresowane są one do młodych uczennic i ich rodziców. Informują czym jest wykorzystywanie seksualne, jak działają bandyci udający ich przyjaciół, oraz jak ustrzec się takich sytuacji.

O akcji pozytywnie wypowiadały się mamy dziewczyn, które padły ofiarą muzułmańskich „uwodzicieli”, a później były brutalnie wykorzystywane. Ulotka kolportowana przez YBNP nie omija tematu kim najczęściej są oprawcy. Znajduja się w niej fotografie kilkudziesięciu skazanych gwałcicieli i podpis „Tak właśnie wyglądają”. Autorzy akcji podkreślają, że zdają sobie sprawę z tego, że wywoła ona sprzeciw części liberalnych i islamofilskich działaczy i nauczycieli ale mówią, że to nie ich problem a sytuacja musi zostać pokazana taką, jaką jest w rzeczywistości.