taniec-na-linie11 listopada tego roku światło dzienne ujrzy książka napisana przez autora znanego nacjonalistyczno-kibicowskiego e-zina Droga Legionisty oraz pisma o tej samej nazwie. Powieść „Taniec na linie” to trzy obszerne rozdziały traktujące o wątkach związanych ze światkiem kibicowskim, walką w imię swoich przekonań oraz ucieczką od hedonistycznego trybu życia.

„Poleciłbym ją osobom, które interesują się kibicowaniem, nacjonalizmem i światopoglądem człowieka z naszych klimatów. Osobom, które lubią rozważać nie tylko na tematy stadionowe, ale ogólnie o życiu” – mówi o swojej książce Łukasz Grower, autor powieści. W wywiadzie udzielonym miesięcznikowi To My Kibice, który przeczytać można również na e-zinie Droga Legionisty (LINK), autor zdradza częściowo, czego spodziewać się po jego wydawnictwie oraz co skłoniło go do napisania książki.

Książka jest już rozprowadzana w formie przedsprzedaży – osoby, które zamówią powieść teraz, powinny otrzymać ją w dniu premiery (okolice 11 listopada br.). Koszt książki to 30 zł oraz koszty przesyłki, szczegóły znajdziecie na e-zinie autora: drogalegionisty.pl/?p=11123491. Autonom.pl poleca.

Wizualizacja