Janusz Korwin-Mikke, jeden z liderów Konfederacji, postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat Pisma Świętego. Parlamentarzysta dokonał przy tym kolejnego szokującego odkrycia, świadczącego o wszechobecności lewicy. Okazuje się więc, że tłumaczenie Biblii Tysiąclecia została sfałszowana właśnie przez socjalistów.

Szef partii własnego imienia zwrócił się do swoich sympatyków wczoraj, publikując w sieci nagranie swojego wideo-bloga. Odpowiadając na pytania wyborców stwierdził on, że w chwili obecnej nie istnieje równość wobec prawa. Ludzie są traktowani przez wzgląd na swój wiek i pleć, dlatego 13-letnie dziecko podlega innym zasadom niż pełnoletni już człowiek.

W tym kontekście Korwin-Mikke wysunął poważne oskarżenia pod adresem tłumaczenia Biblii Tysiąclecia. Jego zdaniem została ona sfałszowana, stąd od dziesiątek lat wszystkie tłumaczenia na świecie zawierają, jakżeby oczywiście inaczej, „lewacką” interpretację słów samego Jezusa.

„Słynne zdanie Chrystusa „i nie będziesz miał względu dla ubogiego przy sprawie jego”, czyli żeby wszystkich traktować równo i biednych i bogatych, a wtedy też było popularne, żeby biednym było coraz lepiej, to te zdanie przetłumaczono „i nie będziesz miał względu dla bogatego przy sprawie jego”. Czyli sfałszowano Pismo Święte. Socjaliści sfałszowali Pismo Święte” – twierdzi polityk Konfederacji.

Na podstawie: facebook.com/watch/janusz.korwin.mikke.